İnegöl Koruyucu Maske İmalatı

İnegöl Koruyucu Maske İmalatı +90 212 502 85 02

medikal korucu maske

Kırann maske olarak tüm Türkiye, Dünyanın her yerine ve İnegöl ve civarındaki her yere medikal koruyucu koronavirüs maskesi tedarik etmekteyiz.

Kırann Maske olarak koruyucu maske imalatı yapmakta olup tüm Türkiye’ye ve yurt dışına toptan satış yapmaktayız.

Koruyucu Maske İmalatı konusunda gerek tecrübeli eleman , gerek ekip ekipman gerekse de tescilli sertifikalarımız ile tam donanımlı olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Kırann Maske olarak uzun yılllardır tekstil alanın da uzmanlaşmış kadromuz ile koruyucu üç katlı telli maske imalatı yapmaktayız.

Bunlar ile birlikde Kırann Maske olarak www.kirannmedical.com sitemiz aracılığı ile vede iletişim kanallarımız ile koruyucu maske satışı gerçekleştirmekteyiz.

Kırann Maske olarak beyaz renkde koruyucu üç katlı telli maske üretimi yapmaktayız. Üretim kapasitemiz günlük 250.000 adettir. Sürekli mevcut stoklarımız ile taleplerinize anında cevap verebiliriz.

İnegöl Maske İmalatı Arayın +90 212 502 85 02. Sizde İnegöl maske imalatı yapan Onur maskeyi arayıp toptan yada perakende maske alabilirsiniz. İnegöl maske imalatı, İnegöl toptan maske, İnegöl koruyucu maske, İnegöl koronavirüs maske, İnegöl covid19 maske

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
WhatsApp chat