İş Elbisesi

İmalat üretim yapan firmalar iş elbiseleri ve şirket logosu olan üniforma ile çalışan işçilerin çalışmasında önceki yıllara baktığımızda daha fazla artış olduğunu görmekteyiz. Kırann Kurumsal Tekstil olarak devlet ihaleleri ile imalatçı kimliğiyle üretimi kendi bünyesinde yapmaya devam etmekteyiz. İhale firması olduğumuzdan dolayı insan sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden iş elbisesi üretiyoruz uygun fiyata  temin etmeniz mümkün olan iş elbiseleri ile ilgili firmamızla iletşime geçebilirsiniz. İş elbiseleri konusunda üretime 1988 yılında üretime başlamış olan Kırann kurumsal

Türkiye de imalat ederek yurtdışı pazarında da tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

İş elbiseleri konusunda firmamızda oldukça çeşitli seçenek bulunmaktadır. İş tulumu, Uzun yağmurluk, İş ayakkabısı, reflektörlü yelek, iş kabanları, iş önlükleri, iş kazakları, iş pantolonu, iş gömlekleri,  inşaat işçi kıyafeti, bahçe iş kıyafetleri, reflektörlü parka,  nano özellikli kumaşlardan üretilen işçi tulumlarıda reflektörlü bant ta kullanılan en tercih edilen modellerimizdendir.

İş kıyafetlerinde en iyi kullanım kolaylığını rahat  olan iş kıyafetidir. Çalışanları hareketini engellemeyerek rahat biçimde rahat hareket etmesini sağlaması iş verimliliğini de arttırmaktadır.

Kıyafet rahatsızlığı iş konsantrasyonu bozarak çalışanın çalışma zorluğu yaşamasını sağlar.

Zorlu iş koşullarında çalışan kişilerin kullandığı iş kıyafetleri yırtılma dirençli özel kumaşlardan üretilerek rahat model kalıplarından tasarlıyoruz. Tulum Modellerimizde bel kısmında yapılan esneklik sağlanarak kaliteli fermuar ya da lastik kullanıyoruz.  Tasarladığımız iş tulumları , iş kıyafetlerini saha gerekli kontrol incelemeler yapılarak modelleri onaylanmaktadır.

İş pantolon katagorimize müşteri isteğine göre model tasarımlarımzı yapmaktayız. Kumaş Kalitesi yazlık ve kışlık olarak seçimi yapılmaktadır.

İş pantolonlarımızda reflektörlü modellerimiz bulunmaktadır. Kış şartlarında tercih edilen kapitone iç dolgulu termal pantolonlarımız kışın en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Tercihe göre değişen modellerimiz  aşınma direnci yüksek olan kullanım alanlarında çift kat kumaş kullanılmaktadır.

İş pantolonlarında % 100 pamuk  kanvas  kumaşlardan kargo cepli pantolon veya çok cepli pantolon cepleri körüklü olarak üretilmektedir. Çalışan işçi kıyafetleri özel eşyanın işçinin üzerinde taşımasını sağlamaktadır. Renk seçeneği iş grubuna göre tercih edilmektedir. İş pantolonları, tshirt, sweattshirt, yelek ile tamamlanabilmektedir.

 

Giysinin tasarımından kumaşına, dikişine ve aksesuarlarına kadar tüm detayları rahatlık ön planda tutularak tasarlanıp seçilmelidir. Ayrıca çalışan iş elbisesini severek giymelidir, modelinden veya rahatlığından memnun olmadığı bir giysiyi her gün giymek çalışan için sıkıntı vericidir. Giysisinin içinde mutsuz olan çalışandan verim beklemek anlamsızdır.

 

 

 

Hemen Arayın
WhatsApp chat