Kırann Dokuma

Kırann Kurumsal Olarak Tekstil Alanında Hertürlü Dokuma İşlemi Yapmaktayız.

Kaliteyi yakalamak için gece gündüz çalışan ekibimiz kılı kırk yararcasına kalite için en iyi tedariği yapıp teknoloji ile tasarımı buluşturup kendi kalitemizi ortaya koyarak sizlere sunmaktan kıvanç duyarız.

Kırann Kurumsal olarak en iyi iplik,yün,keten ve kumaş malzemesini en kaliteli kumaş dokuma makinaları ile sizlere en iyi kumaşı üretip temin etmekte ve kendi ürettiğimiz ve oluşturduğumuz markamız adı altında sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Kırann Kurumsal Tekstil Dokuma Kumaş Üretimi konusunda Otel Tekstil Kumaş Dokuma – Hastane Tekstil Kumaş Dokuma – Kefen Kumaş –Resmi Kurum Üniforma Kıyafet Kumaş –   Yurt içi – Yurt Dışı Kamu ve özel sektör Asker Kıyafetleri – Polis Kıyafetleri için gerekli teknik kumaş üretimini yapmaktadır.

ÜRETTİĞİMİZ OTEL NEVRESİMLERİ  ÖZELLİKLERİ   

Kırann Kurumsal Otel tekstili nevresimi satın alırken kriterleri iplik sayısı ve terbiyesine dikkat etmeniz gerekir.

Otel Nevresimi  tel sayısı 1cm² içerisindeki iplik sayısıolması gereklidir.
Otel tekstil ürünleri endüstriyel makinelerde yıkamaya, sık yıkamaya dayanıklı yüksek nitelikte   özellikte üretilmektedir.

İplikÖzellikleri%100 pamuk 30/1 Penye iplik 63, 72, 83, 90, 100, 120 tel/cm2 siklikta dokunmaktadır, Yıkama sonrası tüylenmeyi önleme amaçlı Gazze (Yakma) .Kalıcı ipeksi parlaklık sağlamak ,kumaşın dolgunluğunu artırmak için merserizeözelliktedir. Nevresim Çekme oranlarının (En,Boy) en aza indirilmesi için sanforislemi tüm nevresim kumaşlarımızda yapılmaktadır.

KEFEN BEZİ KUMAŞ ÜRETİMİ

Kırann Kurumsal Kefen bezi dokuma kumaşlarımız 40′ar metrelik metre sarım toplar halinde istenilen metraja göre üretim yapılabilmektedir.  220cm kumaş enindeki kefen bezini 200′er metrelik büyük rulolar şeklinde hazırlamaktadır. (metre ayarlaması yapılır.)

Kırann Kurumsal Kefenlik kumaş imalatında erkek ve bayan metraj ayarlaması istenilen ölçüye göre imal ediyoruz. (Erkek için 150cm kumaş eninde 8m-9m, Bayan için 150cm kumaş eninde 9m-10m, Erkek için 220cm kumaş eninde 9m-10m,Bayan için 220cm kumaş eninde 10m-11m )

HASTANE  NEVRESİM KUMAŞ İMALATI

Kırann Kurumsal Hastane Nevresim Tekstil imalatında birçok çeşit bulunmaktadır.

Ranforce (Maxıforce / Cotonforce) Kumaş özelliği  57 tel / cm2 % 100 pamuktan dokunmasıdır. Kumaş yüzeyindeki ipliklerden dolayı ipliklerin oluşturduğu doku ile hava geçirme özelliği oldukça yüksektir. Renk atması ve nevresimin çekme özelliği olmayan özel pamuk ipliğinden üretilmiş bir kumaştır.

Kıran Kurumsal Hastane Tekstilinde  kullandığı beyaz nevresim dokuma kumaşlarının özelliği  % 100 pamuk,  30/1 penye iplikten, 64 tel/cm2 sıklıkta dokunmaktadır. Optik beyaz, Gazze, Kalender ve Merserize yapılmıştır. Sanfor işlemi tüm hastane nevresim kumaşlarımızda uygulanmaktadır.

Tüm beyaz hastane nevresim  tekstil dokuma kumaşlarda peroksit kasar işlemi yapılmaktadır. Tüm sağlık bakanlığı kamu hastanelerinde ve özel hastanelere yönelik üretim yapılmaktadır.

ASKER KIYAFETLERİ – POLİS KIYAFETLERİ DOKUMA KUMAŞLARI İMALATI

KırannKurumsal  Yurt içi ve yurt dışındaki kamu ve özel sektör personelinin ihtiyacı olan asker kıyafetleri – polis kıyafetleri  teknik kumaşları dokuma üretim grubumuzun içinde yer almaktadır.

Özellikleri olan dokuma grubumuzdaki  ürünlerde baskı, sıvama kaplama, membranlaminasyonları, kumaş laminasyonları, yanmazlık işlemleri, anti bakteryel ve antistatik işlemleri yapılabilmektedir.

Kırann Kurumsal dokuma kumaş ürün gurubundaki kumaşlarımızdan yağmurluk, panço, kaban, pantolon, gömlek, kamuflaj elbiseler, askeri çantalar, hücum yelekleri üretilmektedir.

arAskeri Üniforma – Polis Üniformaları Kumaş özelliklerinde  naylon/polyester karışımlı, naylon/pamuk karışımlı, polyester/pamuk karışımlı, polyester/viskon karışımlı kumaşlar da düz boyalı, baskılı ve su geçmez kaplanmış olarak dokumasını gerçekleştirmekteyiz.Karışımlı kumaşüretimimiz  ağırlıklı olarak aktif spor, pantolon, üniforma, promosyon ve gömlek sektöründe kullanılmaktadır.

  

Hemen Arayın
WhatsApp chat