MASKE SATIN AL

Toptan yada perakende maske satın almak isterseniz doğru yerdesiniz

Kırann Kurumsal olarak 3 katlı nonweven telli maske satışı yapmamızın yanında desenli, çocuk maskesi, firma baskılı maske, renkli kumaşa baskı maske, yıkanabilir maske gibi birçok çeşitte öaske üretimi yapmaktayız.

Türkiye’de maske satın al dendiğinde ilk akla gelen firma olma gibi bir hedefimiz bulunmasının yanında bir an önce bu kötü günlerin geçmesini de temenni etmekteyiz. Medikal maske zaten bu süreçden öncede bir sektördü ve bizim müdahil olduğumuz bir sektör olmasından dolayı bizler her zaman ihtiyaç duyulan bu sektörde önce firmalardan birisi olarak medikal sektörü, ilaç, gıda, temizlik vb… gibi sektörlerin kullandığı maskeyi üretmeye devam ettik ve edeceğiz.

Maske Satın Al 

Kıran Kurumsal olarak yıllardır tekstil sektöründe göstermeiş olduğumuz faaliyetler neticesin ve tecrübemizle malum pandemi ilk başladığı anlarda maske üretimi işini memlekete bir görev olarak benimseyip hemen işe koyulduk.

Kırann Kurumsal olarak istenilen adetlerde makse üretimi, maske gövdesi üretimi, çocuk maskesi üretimi, istenilen baskıda desenli maske, istenilen logo ile reklam ve promosyon amaçlı maske üretimi yapmaktayız.

Kırann Kurumsal olarak sadece maske üretimi değil hijyenik jel, cerrahi eldiven, cerrahi önlük, siperlik, berrcom ateşölçer, koruyucu gözlük, cerrahi tulum, pudrasız nitril gıda kontrol eldiveni, yıkanabilir maske, sıvı dezenfektan üretim ve tedarik işleri yapmaktayız.

Bu ürünlerle ilgili olarak olarak normal web sayfalarımızın haricinde sizlere daha iyi ulaşmak için bir online satış sitesi yayına soktuk bu sitemiz;

https://www.kirannmedical.com‘ dur.

Maske satın almak isterseniz bu sayfamızdaki üstteki linklerden yada https://www.kirannmedical.com sitemizden maske satın alabilirsiniz.