Polo Yaka Tshirt

Erkek Tshirt seçimlerinde en çok tercih edilen model Polo Yaka Tshirt   giyim tarzı olarak  günlük giyim de sadelik ve rahatlık arayanlar için oldukça ideal parçalardandır. Polo yaka tshirt spor kıyafet ve diğer tarz kıyafet tercih edenlerde de rahatlıkla kombin etmek mümkün olduğundan dolayı    her kesimin tercih ettiği modeldir.

 

Polo yaka tshirtler, sadece sıcak havalarda yaz mevsiminde tercih edilmiyor. Kış mevsiminde de kullanımı tercih edilen polo yaka tshirtler hırka ve ceket ile birlikte kullanılabilir. Giyim tarz kombinine uygun

Kullanılabilen modeldir. Polo yaka t shirtler  uzun kollu modellerde  renk seçeneği oldukça fazladır. Yaka kol renkleri değişik tonlarda olabilir.

Polo yaka tshirtlerin  modelleri renklerin seçiminde kumaşın yapısıda önemli bir detaydır.renk ve modelleri göz önünde tutulduğu gibi, kumaş yapısı da önemli bir detaydır.

Kaliteli bir kumaş kullanılarak üretilen polo yaka    kaliteli kumaş ile üretildiğinde tshirt uzun zaman kullanıldığında ağarma ve solma  yıkama sorunları ile karşılaşılmaz.

Polo yaka tshirtleri alırken bedene oturan model olması önemli bir noktadır. Bele oturan modeller duruş açısından da güzel görünmektedir.

Hemen Arayın
WhatsApp chat