Temelleri 1988 atılan firmamız tekstil Üretimine 14 Temmuz 2015’te KırannKurumsal’ıda   bünyemize dahil ederek Gelişmelere açık son teknolojiye uygun yetenekli kadrosu ile  adını ülkemizde duyurmuş bir firmadır.

Kurumsal iş kıyafetleri devlet kurumları ihale firması olarak uzmanlaşmış ; Asker Kıyafetleri, Polis Kıyafetleri, PTT Kıyafetleri, Güvenlik kıyafetleri, İşçi tulumları, Pilot Kıyafetleri, Hostes Kıyafetleri, Asker Kıyafetleri, Askeri Üniformalar ,  Polis Üniformaları imalatı üretiminde iddialı ve kalitesinden güvenirliğinden ödün vermeden kumaş dokuma , çanta imalatı, ayakkabı imalatı, tekstil promosyon ürünleri vs. alanlarında danışmalık ve ürün tasarımı yapmaktayız.

Faliyete geçtiği  günden bu yana düzenli bir büyüme içerisinde olan firmamız resmi kurum ihaleleri alanında başarısını kanıtlamış önde gelen üretici firmalardan biri haline gelmiştir.

Resmi üniforma alanında uzmanlaşmış olan firmamız çalıştığı tüm kurumların üniforma tasarımı uluslararası kalite standartlarını baz alarak, teknik şartnamelere uygun ürettiği ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Tekstil sektörünün en önemli ihtiyaçlarından biri olan farklılaşmak ve özgün olmak iş yaklaşımımızın en üst sıralarında yer almaktadır. Bu nedenle Kırann Kurumsal olarak, markanın kurumsal kimliği, hedef pazarın dinamikleri, müşteri ihtiyaçları, operasyonel gereklilikler, işlevsellik, dayanıklılık, fiziki şartlar ve yıkama koşulları gibi birçok unsuru göz önünde tutuyoruz.

Sektör ihtiyaçlarına yönelik özel analizler, tasarım süreçlerimiz ve güçlenen teknolojik üretim hattımız ile kurumsal imajınıza artı değer katmak için çalışıyoruz

Hizmet anlayışımız sayesinde, fuar, etkinlik gibi kısa dönemli ihtiyaçlardan, endüstriyel alanlar, sanayi tesisleri, otel – tatil köyleri, gıda işletmeleri, temizlik / teknik hizmetler, güvenlik, ulaşım, kozmetik şirketleri, okul, hastane, özel hizmet sektörü gibi uzun dönem ihtiyaçlara kadar uzanan geniş bir skalada üretim yapabilmekteyiz. Aynı zamanda üretimim gamımız, iş önlükleri, safari takım, mont takım, bahçıvan tulum, boy tulum, ceket etek, pantolon, gömlek, triko, t-shirt, sweat-shirt, yelek, mont, kaban, yağmurluk, promosyon teknik ürünleri (şapka, bere, eldiven, kravat, fular) gibi bir çok farklı ürünü içermektedir.

Türkiye başta olmak üzere  iç pazarda devlet  kurumları  için imalatçı ve tedarikçi  kimliği ile satışlarını yapmaktadır.  Dış pazarda birçok ülkeye ihracat yapmaya devam etmekteyiz.